PROMOCJA:

100 procent bezpieczeństwa, 50 procent ceny

Bezpieczny napęd ProMatic w specjalnej promocji

Chcesz mieć pewność, że Twój garaż i dom są bezpieczne, że złodziej nie ma tu żadnych szans? Rozwiązaniem może być napęd do bramy garażowej ProMatic BiSecur marki Hörmann. Teraz przy zakupie wraz z bramą garażową LPU 42 - oferowany za pół ceny. Promocja potrwa od 15 maja do 15 lipca.

Dobrze izolowana termicznie brama garażowa LPU 42 pozwoli uchronić garaż i dom przed stratami ciepła. Decydując się teraz na jej kupno, możemy za niewielką cenę wyposażyć ją w komfortowy, a zarazem niezwykle bezpieczny napęd ProMatic, który zapewni nam niemal stuprocentowe bezpieczeństwo.

ProMatic działa bowiem w systemie dwukierunkowego sterowania radiowego BiSecur. To właśnie ten system, wykorzystujący znane w bankowości elektronicznej 128 bitowe szyfrowanie, stanowi gwarancję, że nikt niepowołany nie skopiuje sygnału przesyłanego z pilota do napędu i z napędu do pilota i nie wtargnie w ten sposób do naszego garażu i domu.

W napędach starszej generacji włamywacz może przechwycić kod i dostać się do wnętrza. Bez oznak włamania żaden ubezpieczyciel nie wypłaci nam jednak odszkodowania. Zachęcamy zatem do skorzystania z promocji, w ramach której kupując segmentową bramę garażową LPU 42, mogą Państwo nabyć jednocześnie bezpieczny napęd ProMatic BiSecur za pół ceny. Promocja potrwa do 15 lipca.

"ALDO" Sp. z o.o.
Puńców, ul.Kojkowicka 2
"ALDO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekt pn.:
„Wprowadzenie innowacji produktowych i procesowych w firmie, poprzez inwestycje w maszyny produkcyjne”
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020, dla działania: 3.2. Innowacje w MŚP
Cele i planowane efekty projektu:
- wdrożenie nowego produktu,
- wzrost wydajności produkcji,
- udoskonalenia dotychczasowego asortymentu produkcyjnego,
- maksymalne wykorzystanie infrastruktury sprzętowej,
- wzrost wymagań po stronie kontrahentów i klientów indywidualnych,
- rozwój firmy poprzez pozyskanie nowych klientów.
- poprawa pozycji konkurencyjnej na arenie międzynarodowej.
Wartość projektu : 2 239 160,00 PLN
Wkład Funduszy Europejskich : 783 706,00PLN
Projekt realizowany w okresie 2017-04-01 - 2018-10-31
wykonanie