Skontaktuj się już dziś!

Imię i nazwisko

Numer telefonu

Adres Email

Treść wiadomości



„ALDO” Sp. z o.o.

Puńców, ul.Kojkowicka 2, 43-400 Cieszyn
Nip: 548-10-12-159
Kapitał zakładowy: 460 000 PLN

tel. (33) 852-92-12
fax. (33) 852-90-82
e-mail: poczta@okna-aldo.com.pl

Właściciel

Izabela Konderla – Prezes Zarządu

Bronisław Konderla – Wiceprezes Zarządu

tel. (33) 852-92-12

Główny Księgowy

Teresa Kajsztura

tel. (33) 852-92-12 w.33
e-mail: kajsztura@okna-aldo.com.pl

Dyrektor handlowy

Marcin Sitko

kom. +48 603 260 700
e-mail: msitko@okna-aldo.com.pl

Przedstawiciel handlowy

Kierownik działu PCV – Marceli Dorda

kom. +48 885 331 099
e-mail: mdorda@okna-aldo.com.pl

Dział aluminium

Kierownik działu – Bogusław Rozmus
tel. (33) 852-92-12 w.29
kom. +48 697 606 970
e-mail: rozmus@okna-aldo.com.pl

Damian Strządała
tel. (33) 852-92-12 w.45
e-mail: dstrzadala@okna-aldo.com.pl

Biuro obsługi klienta – Puńców ul. Kojkowicka 2

wyceny@okna-aldo.com.pl

Bogumiła Wielowska

tel. (33) 852-92-12 wew. 32
kom. +48 691 536 111
e-mail: bwielowska@okna-aldo.com.pl

Dział zaopatrzenia i gospodarki materiałowej

Paulina Sitek

kom. +48 607 314 586
e-mail: psitek@okna-aldo.com.pl

Produkty HÖRMANN

Kierownik – Tomasz Ziemiński

tel. (33) 852-92-12 w.31
kom. +48 601 848 543
e-mail: aldo.bramy@wp.pl

Michał Kurzeja
kom. +48 663 270 956 

Biuro obsługi klienta – Cieszyn ul. Stawowa 14/ Dział przetargów

mgr inż. Aleksandra Wędrowczyk – Zastępca kierownika budowy

Jarosław Tulec – Specjalista ds. sprzedaży i zamówień publicznych

tel./fax (33) 851-83-39
kom. +48 693 285 030
e-mail: aldo.stawowa@wp.pl

Dział eksportu

Bogumiła Wielowska – český
kom. +48 691 536 111
e-mail: bwielowska@okna-aldo.com.pl

Aleksandra Konderla-Gembala – Deutsch
kom. +48 607 314 516
e-mail: angebot@fenster-aldo.eu

Roksana Piotrowska – Italy
kom. +48 691 825 700
e-mail: rpiotrowska@okna-aldo.com.pl

Dział serwisu i reklamacji

Krzysztof Gembala

tel. (33) 852-92-12 w.37
kom. +48 722 152 300
e-mail: serwis@okna-aldo.com.pl